Pravidla pro hraní online rulety v České republice

...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play

Ruleta je jednoduchá, ale návyková hazardní hra, se kterou můžete vyhrát velké částky. Zábava je oblíbená u mnoha hráčů. Nyní, abyste získali výhru, nemusíte jít do kasina. Můžete hrát a vydělávat peníze hazardními hrami online. Pravidla hry jsou jednoduchá, ale hlavní nuance stojí za pochopení, aby měla šance na výhru.

Původ

Podle populární teorie se ruleta objevila díky práci vynálezce Blaise Pascala. Ve svých experimentech použil podobné zařízení. A přestože se mu nepodařilo dosáhnout konečného cíle, organizátorům hazardních her se líbilo kolo s míčem, který se točil kolem něj. Mechanismus, který vytvořil, se tedy dostal do kasina.

Mystik

Někteří lidé věří, že ruleta je ďáblovým vynálezem. Pokud sečtete všechna čísla, se kterými jsou buňky očíslovány, je celkem 666.

Druhy sázek

A – přímá sázka (sázka na 1 číslo)
Může být umístěn na libovolné číslo, včetně 0 (čip zakrývá číslo).

B – split (sázka na 2 čísla)
Rozdělení je umístěno na libovolná dvě sousední čísla (čip je umístěn na hranici mezi nimi).

C – ulice (sázka na 3 čísla)
Na konec libovolného sloupce čísel je umístěna rovinka, tato sazba pokrývá všechna 3 čísla v tomto sloupci.

D – čtyři svého druhu (sázka na 4 čísla)
Čip můžete umístit na 4 čísla umístěním do středu čtverce se 4 čísly.

E – šestřádková (sázka na 6 čísel)
Můžete umístit dva sousední sloupce (celkem 6 čísel). Čip je umístěn stejným způsobem jako na přímce – ve spodní části sloupu, pouze ne jeden, ale na hranici mezi dvěma.

F – sázejte na řadu
Vlevo od řádků na herním stole jsou buňky se slovy „2 TO 1“ (2 až 1). Můžete vsadit na všech 12 čísel v řadě umístěním žetonu do jednoho z těchto polí. Pokud jedno z čísel v řadě vypadne, sázka vyhraje 2: 1; pokud je hod 0, sázka vyprší.

G – sázka na tucet
Můžete také vsadit na 12 čísel umístěním žetonu do některého z polí označených TWELVE („tucet“) – 1. dvanáct, 2. dvanáct nebo 3d dvanáct. Pokud jedno z čísel v řadě vypadne, sázka vyhraje 2: 1; pokud je hod 0, sázka vyprší.

H – sázky na stejné šance: červená / černá, sudá / lichá, nad (19-36) / pod (1-18)

Každá ze 6 buněk ve spodní části pole pokrývá 18 čísel. Pokud hráč vyhraje, obdrží výplatu od 1 do 1; pokud 0 vypadne, některá ze sázek prohraje.

Sázení kurzů

U všech kurzových sázek existuje jedno obecné pravidlo, které se spustí na nule. Pokud se objeví číslo „0“, jsou všechny sázky na kurz ztraceny.

Výjimkou je francouzská ruleta, kde je implementována funkce „vězení“. Když se objeví číslo „0“, polovina sázek zůstává na stejných pozicích, na kterých byly. Hráč nemůže vybrat tyto sázky na další hodený míč.

Sázení s nízkou pravděpodobností. Malé kurzy zahrnují tucet sázek (platí 1 až 3), sázky na sloupce (platí 1 až 3).
Velké šance. Sázky můžete uzavírat na barvu – červenou / černou (platí se 1: 1). Liché / sudé sázky (výplaty 1: 1).