Francouzská ruleta online v České republice

...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play

Hlavním cílem ruletové hry je uhodnout, ve kterém sektoru kola se míč odpálený dealerem zastaví. Francouzská online ruleta sleduje stejný cíl. A i když jsou jeho pravidla téměř totožná s pravidly evropské rulety, přesto mají některé vlastnosti, které nejen ovlivňují samotný průběh hry, ale také snižují výhodu kasina.

A poslední skutečnost je pro hráče zvlášť cenná, protože čím menší je „handicap“ instituce, tím větší je šance na výhru „pouhého smrtelníka“. A v tomto případě je francouzská ruleta nejatraktivnější a nejziskovější možností, zvláště když se hraje o peníze. Podle statistik je výhoda herny v ní pouze 1,35%, na rozdíl od:

První pravidlo s názvem En Prison platí pouze pro rovnoměrné sázení na kurzy – které se z dobrého důvodu považují za nejoblíbenější. Pokud hráč vsadil na stejné šance (například na červenou nebo lichou) a na ruletovém kole se objeví nulový sektor, jsou možné dvě možnosti:

Hráč vrátí polovinu sázky a druhou polovinu prohraje.

Hráč ponechá sázku na stejném místě pro další kolo. Pokud se v dalším kole zastaví míč na nulovém sektoru nebo na jiném sektoru, který není krytý sázkou, hráč jej nakonec prohraje. Pokud přesně vypadne sektor, na který se hráč umístil, sázka se vrátí.

Pravidla La Partage

Ve francouzské ruletě je jedna vlastnost, kterou v jiných variantách hry nenajdete. Tato funkce má vynikající název „La Partage“ a umožňuje vám získat „pojištění“ ze sektoru „nula“. Ukazuje se, že když vypadne nulový sektor, do kapsy kasina jde pouze polovina sázky, ale toto pravidlo platí také pro sázky se stejnými šancemi.

Vlastnosti francouzské rulety


Z estetického hlediska se tato ruleta nijak neliší od žádné jiné. Skládá se z očíslovaného rotujícího prvku, koule a stolu, na které jsou podány sázky.

Na rozdíl od jiných ruletových kol, když se míč zastaví na nule, dojde k události zvané la partage. Nevýherní sázky na červenou / černou, lichou / sudou nebo malou / velkou ztratí pouze polovinu sázky.