Evropská ruleta v České republice

...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play

Nejpopulárnější hrou v jakémkoli kasinu, ať už skutečném nebo virtuálním, je klasická evropská ruleta. Ne nadarmo se jí říká „královna“ heren. Historie jeho vzhledu sahá až do 19. století, kdy se jeden z majitelů hazardních her v Německu rozhodl vylepšit původní verzi – francouzskou ruletu. Tehdy se zrodila známá verze hry.

Pravidla evropské rulety

Samotný herní mechanismus se skládá ze dvou částí – kola a stolu. Kolo je zase rozděleno do 37 sektorů, z nichž každému je přiřazena určitá číselná hodnota, od 0 do 36. A nejdou jeden po druhém, ale jsou rozptýleny v náhodném pořadí. Polovina sektorů na ruletě je zbarvena červeně a druhá polovina je zbarvena černě. Sektor s číselnou hodnotou „0“ má neutrální barvu a slouží k vytvoření výhody kasina (v opačném případě, jak dobré by bylo ruleta pro majitele heren).

Mimochodem, výhoda ruletových kasin oproti hráčům je minimální ve srovnání s jinými hazardními hrami a je pouze 2,63%. Věřte mi, je to velmi malé ve srovnání se stejnými automaty nebo dokonce s americkou ruletou, kde je tato výhoda téměř dvojnásobná kvůli druhému nulovému sektoru.

Cílem hráče je tedy správně uhodnout pole, na kterém by se měl míč hodený krupiérem zastavit. Pokud hráč udělá chybu, sázené peníze jdou do kapsy majitele kasina, a pokud je uhádne, dostane výplatu v závislosti na poli, ve kterém byla sázka provedena.

Sázky na evropskou ruletu

Na ruletovém stole je speciální označení, které je určeno pro sázení. Všechny sázky jsou běžně rozděleny do dvou kategorií – externí a interní. Vnější mají toto jméno kvůli skutečnosti, že žeton je umístěn mimo samotné číselné pole, na rozdíl od vnitřních, kde je sázka umístěna přímo na pole. Navrhuji tedy analyzovat každou kategorii sázek a platby čekající na hráče.

Kde hrát


Naše stránka obsahuje oficiální ukázky od výrobců spolu s podrobnými popisy. V recenzích můžete získat základní informace o názvu:

Uživatelé mohou třídit ukázky podle novosti, popularity, RTP a hodnocení. K recenzím jsou připojeny recenze skutečných uživatelů, díky nimž je možné získat objektivní informace o vlastnostech hry. Redaktoři webu sledují novinky od poskytovatelů, kolekce je pravidelně doplňována novými verzemi.